KONST / Litografier / Färglitografi 13592162
nr 1359 2162
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 313/360, Fågelliv strömmen. Motivet: 61x42 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:10:33
4/11 17:38:41
100 kr
8/11 01:02:46